0
ورود به حساب کاربری ثبت نام
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده پوکر آنلاین تخته نرد بازی انفجار حکم پاسور کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
نتایج زنده
 
  Spain LaLiga
SD Huesca
-
-
Atletico Madrid
inprogress
۲۱:۰۰
RC Celta De Vigo
-
-
والنسیا
بازی شروع نشده است
۲۳:۱۵
رئال مادرید
۲
۰
FC Sevilla
Finished
۱۸:۴۵
  Italy Serie A
اینتر میلان
-
-
US Sassuolo Calcio
بازی شروع نشده است
۲۳:۰۰
رُم
۳
۲
FC Torino
Finished
۱۷:۳۰
Udinese Calcio
-
-
Parma Calcio 1913 S.r.l.
inprogress
۲۰:۳۰
  England Premier League
Arsenal FC
-
-
Chelsea FC
inprogress
۲۱:۰۰
Watford FC
۰
۰
Burnley FC
Finished
۱۸:۳۰
Wolverhampton Wanderers
۴
۳
Leicester City
Finished
۱۶:۰۰
Newcastle United
۳
۰
Cardiff City
Finished
۱۸:۳۰
Southampton FC
۲
۱
Everton FC
Finished
۱۸:۳۰
AFC Bournemouth
۲
۰
West Ham United
Finished
۱۸:۳۰
Liverpool FC
۴
۳
Crystal Palace
Finished
۱۸:۳۰
منچستریونایتد
۲
۱
Brighton & Hove Albion
Finished
۱۸:۳۰
  Portugal Primeira Liga
Sporting CP
-
-
Moreirense FC
inprogress
۲۱:۳۰
Vitoria Guimaraes
۰
۱
بنفیکا
Finished
۰۰:۴۵
CF Belenenses
۲
۲
CD Tondela
Finished
۱۹:۰۰
  Germany Bundesliga
RB Leipzig
-
-
Borussia Dortmund
inprogress
۲۱:۰۰
Eintracht Frankfurt
۳
۱
SC Freiburg
Finished
۱۸:۰۰
Bayer 04 Leverkusen
۰
۱
Borussia Monchengladbach
Finished
۱۸:۰۰
Hannover 96
۰
۱
وردربرمن
Finished
۱۸:۰۰
FC Augsburg
۱
۲
دوسلدورف
Finished
۱۸:۰۰
VfB Stuttgart
۲
۳
1. Fsv Mainz 05
Finished
۱۸:۰۰
  Turkey Super Lig
Galatasaray
۶
۰
MKE Ankaragucu
Finished
۱۹:۳۰
Yeni Malatyaspor
۳
۲
Goztepe SK
Finished
۱۴:۰۰
Buyuksehir Belediye Erzurumspor
۱
۲
Atiker Konyaspor 1922
Finished
۱۴:۰۰
Antalyaspor AS
۰
۰
Kayserispor
Finished
۱۶:۳۰
  Greece Super League
PAOK Thessaloniki
-
-
Panionios
inprogress
۲۱:۰۰
PAS Giannina
۱
۲
Olympiacos Piraeus
Finished
۱۸:۴۵
Apollon Smirnis
-
-
APO Levadeiakos FC
inprogress
۲۰:۳۰
  France Ligue 1
پاریس سن ژرمن
۹
۰
EA Guingamp
Finished
۱۹:۳۰
AS Monaco
-
-
Racing Strasbourg
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Olympique Nimes
-
-
FC Toulouse
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Stade De Reims
-
-
OGC Nice
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
  Scotland Scottish Cup
Kilmarnock FC
۲
۰
Forfar Athletic
Finished
۱۸:۳۰
Inverness Caledonian Thistle
۴
۰
East Kilbride FC
Finished
۱۸:۳۰
Hibernian FC
۴
۰
Elgin City
Finished
۱۸:۳۰
Aberdeen FC
۱
۱
Stenhousemuir FC
Finished
۱۸:۳۰
Auchinleck Talbot
۱
۰
AYR United
Finished
۱۵:۴۵
Celtic Glasgow
-
-
Airdrieonians
inprogress
۲۰:۴۵
Partick Thistle
۴
۱
Stranraer FC
Finished
۱۸:۳۰
ST Johnstone FC
۲
۰
Hamilton Academical FC
Finished
۱۸:۳۰
Dundee FC
۱
۱
Queen of The South
Finished
۱۸:۳۰
Motherwell FC
۱
۲
Ross County
Finished
۱۸:۳۰
Raith Rovers
۳
۰
Dunfermline Athletic
Finished
۱۸:۳۰
ST Mirren
۳
۲
Alloa Athletic
Finished
۱۸:۳۰
East Fife FC
۲
۱
Greenock Morton FC
Finished
۱۸:۳۰
Montrose FC
۰
۴
Dundee United
Finished
۱۸:۳۰
  Belgium First Division A
Standard Liege
-
-
KV Kortrijk
inprogress
۲۰:۳۰
SV Zulte Waregem
-
-
Royal Antwerp FC
بازی شروع نشده است
۲۳:۰۰
AS Eupen
-
-
Sporting Lokeren
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
KV RS Waasland Beveren
-
-
Cercle Brugge
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
  Netherlands Eredivisie
PEC Zwolle
-
-
Feyenoord Rotterdam
بازی شروع نشده است
۲۲:۱۵
آلکمار
-
-
FC Utrecht
inprogress
۲۱:۰۰
ADO Den Haag
-
-
VVV Venlo
بازی شروع نشده است
۲۲:۱۵
FC Groningen
-
-
Heracles Almelo
بازی شروع نشده است
۲۳:۱۵
  Australia A-League
Melbourne City FC
۰
۰
Perth Glory FC
Finished
۱۲:۲۰
Sydney FC
۱
۰
Newcastle United Jets
Finished
۱۰:۰۵
  Scotland League Two
Peterhead FC
۲
۰
Berwick Rangers
Finished
۱۸:۳۰
Clyde FC
-
-
Elgin City
Cancelled
۱۸:۳۰
Cowdenbeath FC
-
-
Albion Rovers
Cancelled
۱۸:۳۰
Edinburgh City
۱
۲
Annan Athletic
Finished
۱۸:۳۰
Stirling Albion
۱
۱
Queens Park FC
Finished
۱۸:۳۰
  Spain LaLiga 2
CF Malaga
-
-
CD Lugo
بازی شروع نشده است
۲۳:۰۰
CD Numancia
-
-
Cordoba CF
inprogress
۲۰:۳۰
UD Almeria
۰
۰
Cadiz CF
Finished
۱۸:۳۰
CF Rayo Majadahonda
-
-
Real Zaragoza
inprogress
۲۰:۳۰
CF Reus Deportiu
-
-
Union Deportiva Las Palmas
بازی شروع نشده است
۲۳:۰۰
  England Championship
Derby County
۲
۱
Reading FC
Finished
۱۸:۳۰
Middlesbrough FC
۱
۱
Millwall FC
Finished
۱۸:۳۰
Aston Villa
۲
۲
Hull City
Finished
۱۸:۳۰
Swansea City
-
-
Sheffield United
inprogress
۲۱:۰۰
Blackburn Rovers
۲
۰
Ipswich Town
Finished
۱۸:۳۰
Queens Park Rangers
۱
۴
Preston North End
Finished
۱۸:۳۰
Sheffield Wednesday
۱
۰
Wigan Athletic
Finished
۱۸:۳۰
Nottingham Forest
۰
۱
Bristol City
Finished
۱۸:۳۰
Rotherham United
۲
۴
Brentford FC
Finished
۱۸:۳۰
Stoke City
۲
۱
Leeds United
Finished
۱۸:۳۰
  Greece Football League
Ergotelis
۳
۱
PAO Aittitos Spata FC
Finished
۱۶:۳۰
Apollon Larissa FC
۱
۱
Volos Nps
Finished
۱۶:۳۰
Aoc-Kissamikos
۱
۰
AE Karaiskakis
Finished
۱۶:۳۰
Panachaiki 1891 FC
۱
۰
AO Platanias
Finished
۱۶:۳۰
  Cyprus 1st Division
Ermis Aradippou
-
-
Apollon Limassol
inprogress
۲۰:۳۰
AC Omonia Nicosia
۳
۱
NEA Salamina Famagusta
Finished
۱۸:۳۰
  Portugal Segunda Liga
FC Famalicao
۰
۰
Sporting Farense
Finished
۱۴:۳۰
FC Porto B
-
-
Estoril Praia
inprogress
۲۰:۳۰
CD Cova Piedade
۱
۰
Vitoria Guimaraes B
Finished
۱۸:۳۰
Sporting Braga B
۳
۱
FC Pacos Ferreira
Finished
۱۸:۳۰
  International Youth U20 CONMEBOL Championship, Group B
Uruguay
۰
۱
Peru
Finished
۰۲:۰۰
  England League Two
Lincoln City
۱
۰
Grimsby Town
Finished
۱۶:۳۰
Milton Keynes Dons
۰
۱
Crewe Alexandra
Finished
۱۸:۳۰
Colchester United
۲
۳
Mansfield Town
Finished
۱۸:۳۰
Cambridge United
۳
۲
Northampton Town
Finished
۱۸:۳۰
Carlisle United
۲
۰
Cheltenham Town
Finished
۱۸:۳۰
Crawley Town
۰
۱
Port Vale
Finished
۱۸:۳۰
Forest Green Rovers
۱
۲
Bury FC
Finished
۱۸:۳۰
Macclesfield Town
۲
۱
Oldham Athletic
Finished
۱۸:۳۰
Morecambe FC
۱
۲
Stevenage FC
Finished
۱۸:۳۰
Newport County
۱
۰
Exeter City
Finished
۱۸:۳۰
ترانمر
۱
۲
Swindon Town
Finished
۱۸:۳۰
Yeovil Town
۲
۰
Notts County
Finished
۱۸:۳۰
  Finland Suomen Cup, Kakkonen Group 7
Nurmijarven Jalkapalloseura
۳
۰
LPS
Finished
۱۵:۳۰
  Greece U19 Super League
PAOK Thessaloniki
۳
۱
Panionios
Finished
۱۲:۳۰
AEK Athens
۲
۱
Asteras Tripolis
Finished
۱۴:۰۰
OFI
۲
۱
Panaitolikos
Finished
۱۲:۳۰
Apollon Smirnis
۱
۴
FC Levadiakos
Finished
۱۲:۳۰
  Italy Serie B
Perugia Calcio Spa
-
-
Brescia Calcio
inprogress
۲۰:۳۰
US Lecce
۱
۱
Benevento Calcio
Finished
۱۷:۳۰
FC Crotone
۰
۰
AS Cittadella
Finished
۱۷:۳۰
Carpi FC 1909
۰
۲
Foggia Calcio
Finished
۱۷:۳۰
  France Ligue 2
RC Lens
۲
۱
AS Nancy Lorraine
Finished
۱۷:۲۵
Chamois Niort FC
۱
۱
Grenoble Foot 38
Finished
۱۷:۳۰
  India I-League
Minerva FC
۱
۱
Gokulam Kerala FC
Finished
۱۲:۰۰
Shillong Lajong FC
۰
۱
Real Kashmir
Finished
۱۵:۰۰
Churchill Brothers SC
۲
۱
North Eastern RE Organising Cultural Association
Finished
۱۷:۳۰
  Mexico Liga MX, Women, Clausura, Group 1
Pumas Unam
-
-
Tiburones Rojos De Veracruz
inprogress
۲۱:۳۰
  Turkey Amateur U21 Super Lig
Galatasaray
۵
۱
MKE Ankaragucu
Finished
۱۳:۳۰
BB Erzurumspor
-
-
Atiker Konyaspor 1922
بازی شروع نشده است
۱۳:۳۰
  England League One
Oxford United
۲
۱
Portsmouth FC
Finished
۱۸:۳۰
Charlton Athletic
۱
۰
Accrington Stanley
Finished
۱۸:۳۰
Luton Town
۴
۰
Peterborough United
Finished
۱۸:۳۰
AFC Wimbledon
۱
۴
Barnsley FC
Finished
۱۸:۳۰
Doncaster Rovers
۲
۲
Burton Albion
Finished
۱۸:۳۰
Bristol Rovers
۰
۱
Wycombe Wanderers
Finished
۱۸:۳۰
Bradford City
۰
۴
Southend United
Finished
۱۸:۳۰
Blackpool FC
۰
۰
Shrewsbury Town
Finished
۱۸:۳۰
Gillingham FC
۰
۳
Walsall FC
Finished
۱۸:۳۰
Plymouth Argyle
۲
۱
Coventry City
Finished
۱۸:۳۰
Rochdale AFC
۱
۱
Fleetwood Town
Finished
۱۸:۳۰
Scunthorpe United
۱
۱
Sunderland AFC
Finished
۱۸:۳۰
  Mexico Primera Division, Clausura
CA Monarcas Morelia
۲
۰
Tiburones Rojos De Veracruz
Finished
۰۶:۳۰
Puebla FC
۱
۱
Club Santos Laguna
Finished
۰۶:۳۰
  Israel Premier League
Maccabi Haifa FC
۰
۰
Hapoel Raanana FC
Finished
۱۹:۴۵
Maccabi Petah Tikva FC
-
-
Hapoel Beer Sheva FC
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Bnei Yehuda Tel Aviv FC
۰
۰
Maccabi Netanya FC
Finished
۱۷:۳۰
Bnei Sakhnin FC
۰
۴
Hapoel Haifa FC
Finished
۱۹:۳۰
  Spain Division de Honor Juvenil - Grupo IV
Cadiz Cf
۲
۰
Tomares Ud
Finished
۱۴:۳۰
  International International Friendly Games, Women
South Africa
۱
۲
Netherlands
Finished
۱۶:۳۰
France
-
-
USA
بازی شروع نشده است
۲۳:۱۵
  International Clubs Club Friendly Games
Kecskemeti TE
۰
۱
Tiszakecske FC
Finished
۱۲:۰۰
SK Slavia Prague
۸
۰
FK Usti Nad Labem
Finished
۱۶:۳۰
FK Austria Wien
۳
۲
SV Ried
Finished
۱۵:۳۰
MFK Karvina
۰
۰
MKS Puszcza Niepolomice
Finished
۱۵:۳۰
Deportivo Tachira
-
-
Cucuta Deportivo
inprogress
۰۲:۰۰
AS Trencin
۱
۰
SFC Opava
Finished
۱۳:۳۰
LKS Lodz PSS
۱
۰
Elana Torun
Finished
۱۴:۳۰
Cegledi Vse
۲
۲
Lok. Kosice
Finished
۱۵:۳۰
SK Rapid Wien
۱
۰
Floridsdorfer AC
Finished
۱۶:۳۰
Millonarios FC
۲
۱
America De Cali
Finished
۰۳:۳۰
Wisla Krakow
۲
۳
Rks Garbarnia Krakow
Finished
۱۴:۳۰
Fc Saburtalo Tiblisi Ii
۲
۴
FC Dila Gori
Finished
۱۴:۳۰
Grasshopper Club Zurich
۱
۰
HNK Hajduk Split
Finished
۱۵:۳۰
FK Vojvodina
۱
۰
OFK Backa Palanka
Finished
۱۵:۳۰
Vysehrad
۰
۲
Slavia Praha
Finished
۱۳:۳۰
NK Triglav Kranj
۳
۲
NK Domzale
Finished
۱۵:۳۰
Rochedale Rovers
۱
۱
Western Pride
Finished
۱۲:۳۰
Ruch Chorzow
۴
۱
Ruch Radzionkow
Finished
۱۲:۳۰
GKS Katowice
۳
۳
MKS Sandecja Nowy Sacz
Finished
۱۶:۰۰
PFC Vihren Sandanski
۰
۲
Kariana Erden
Finished
۱۳:۳۰
FK Fotbal Trinec
۵
۰
Fc Viktoria Otrokovice
Finished
۱۲:۳۰
Gornik Leczna
۴
۱
LKP Motor Lublin
Finished
۱۲:۳۰
Zamora FC
-
-
CD Hermanos Colmenarez
بازی شروع نشده است
۰۳:۱۰
FC Ingolstadt II
۳
۰
FC Augsburg II
Finished
۱۲:۳۰
Scheiblingkirchen-Warth Usv
۱
۴
SC Wiener Neustadt
Finished
۱۲:۳۰
CS Balotesti
۳
۰
Fc Voluntari Ii
Finished
۱۲:۳۰
FC Vysocina Jihlava
-
-
Mfk Vyskov
بازی شروع نشده است
۱۳:۰۰
Ks Row 1964 Rybnik
۰
۳
Podbeskidzie Bielsko Biala
Finished
۱۳:۳۰
NK Celje
-
-
Nk Sampion Celje
inprogress
۱۳:۳۰
FK Zemun
-
-
FK Bezanija
بازی شروع نشده است
۱۴:۳۰
Vityaz Podolsk
۱۰
۱
Fk Zarya Kaluga
Finished
۱۴:۳۰
FK Bezanija
۰
۵
FK Zemun
Finished
۱۴:۳۰
FK Zeleziarne Podbrezova
-
-
FK Poprad
Finished
۱۴:۳۰
FK Fotbal Trinec
۱
۱
FC Hlucin
Finished
۱۴:۳۰
MKS Kluczbork
۵
۲
Stal Brzeg
Finished
۱۴:۳۰
Svilengrad 1921
۰
۴
CSKA 1948
Finished
۱۴:۳۰
FC Vion Zlate Moravce - Vrable
۴
۱
MFk Dukla Banska Bystrica
Finished
۱۵:۰۰
IK Frej
۱
۳
Hammarby IF
Finished
۱۵:۳۰
ACS Poli Timisoara
۳
۲
ACS Fortuna Becicherecu Mic
Finished
۱۵:۳۰
Debreceni VSC
۱
۲
Budaorsi SC
Finished
۱۵:۳۰
Tennis Borussia Berlin
۱
۵
Berliner AK 07
Finished
۱۵:۳۰
FC Dac 1904 Dunajska Streda
۱
۰
Soroksar SC
Finished
۱۵:۳۰
KS Hutnik Krakow SSA
-
-
SKRA Czestochowa
Finished
۱۵:۳۰
FC Bayern Munich II
۳
۰
VfR Garching
Finished
۱۵:۳۰
SK Sigma Olomouc
۱
۱
MFK Ruzomberok
Finished
۱۵:۳۰
TSV Alemannia Aachen
۲
۲
VfR Wormatia 08 Worms
Finished
۱۶:۳۰
FC Gleisdorf 09
-
-
TSV Hartberg
بازی شروع نشده است
۱۶:۳۰
Energie Cottbus
۱
۰
1. FC Magdeburg
Finished
۱۶:۳۰
Vasalunds IF
۰
۱
AIK
Finished
۱۶:۳۰
SG Wattenscheid 09
۰
۳
TSV Steinbach 1921
Finished
۱۶:۳۰
VfL Bochum
۰
۳
FC Dynamo Kiev
Finished
۱۸:۳۰
L.D.U. Quito
-
-
SD Aucas
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
  Turkey 1. Lig
Osmanlispor FK
۳
۱
Boluspor
Finished
۱۶:۳۰
Afjet Afyonspor
۱
۱
Istanbulspor AS
Finished
۱۶:۳۰
Gazisehir Gaziantep FK
۰
۱
Denizlispor
Finished
۱۴:۰۰
  Spain Division de Honor Juvenil - Grupo VI
Cd Ofra
۱
۰
Cd Marino
Finished
۱۵:۳۰
  Brazil Paulista, Serie A1
Santos FC
-
-
Ferroviaria
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
AA Ponte Preta SP
-
-
Oeste FC SP
inprogress
۲۲:۰۰
  Italy Serie C, Girone B
Pordenone Calcio
۱
۰
US Albinoleffe
Finished
۱۹:۰۰
SS Monza 1912
۱
۰
Virtus Vecomp Verona
Finished
۱۹:۰۰
Ternana Calcio
۰
۱
AJ Fano 1906
Finished
۱۷:۰۰
FC Sudtirol
۱
۱
Ravenna FC 1913
Finished
۱۷:۰۰
Fermana FC
۱
۰
AC Feralpisalo
Finished
۱۹:۰۰
Imolese Calcio
۵
۰
AS Giana Erminio
Finished
۱۹:۰۰
US Triestina Calcio 1918
۲
۰
Rimini FC 1912
Finished
۱۹:۰۰
AS Gubbio 1910
۱
۰
SSD Vis Pesaro 1898
Finished
۱۹:۰۰
LR Vicenza Virtus
-
-
AC Renate
بازی شروع نشده است
۲۱:۰۰
SS Sambenedettese Calcio
-
-
SS Teramo Calcio
بازی شروع نشده است
۲۱:۰۰
  Egypt Premier League
Al-Mokawloon Al-Arab
۲
۲
Nogoom EL Mostakbal
Finished
۱۶:۳۰
Pyramids FC
۳
۱
Talaea EL Gaish
Finished
۱۹:۳۰
  England National League
Boreham Wood FC
۱
۳
Havant & Waterlooville FC
Finished
۱۸:۳۰
Harrogate Town FC
۳
۱
Hartlepool United FC
Finished
۱۶:۰۵
Salford City FC
۱
۱
Gateshead FC
Finished
۱۸:۳۰
AFC Fylde
۲
۰
Wrexham FC
Finished
۱۸:۳۰
Aldershot Town FC
۰
۲
Chesterfield FC
Finished
۱۸:۳۰
Barrow AFC
۰
۰
FC Halifax Town
Finished
۱۸:۳۰
Braintree Town FC
۴
۰
Barnet FC
Finished
۱۸:۳۰
Dover Athletic FC
۱
۱
Bromley FC
Finished
۱۸:۳۰
Eastleigh FC
۳
۲
Sutton United FC
Finished
۱۸:۳۰
Ebbsfleet United FC
۲
۰
Leyton Orient FC
Finished
۱۸:۳۰
Maidenhead United FC
۱
۲
Solihull Moors FC
Finished
۱۸:۳۰
Maidstone United FC
۰
۳
Dagenham & Redbridge FC
Finished
۱۸:۳۰
  Philippines NCAA
Au Chiefs
۱
۲
CSB Blazers
Finished
۰۲:۳۰
MIT Cardinals
۰
۳
Uphsd Altas
Finished
۰۹:۳۰
Eac Generals
۰
۶
Sbc Red Lions
Finished
۰۴:۳۰
  Greece U19 Football League
AO Kerkira
۱
۰
Aiginiakos
Finished
۱۳:۳۰
Panachaiki
۱
۱
Ergotelis
Finished
۱۴:۰۰
Trikala
۱
۱
Aittitos Spaton
Finished
۱۶:۳۰
  Spain Division de Honor Juvenil - Grupo V
Real Valladolid Cf
۱
۲
Atletico Madrid
Finished
۱۴:۳۰
  International Clubs Torneos de Verano
CA Independiente
۲
۰
Gimnasia Y Esgrima La Plata
Finished
۰۴:۴۰
  Belgium First Division B, Second stage
FC Tubize
۰
۰
Lommel United
Finished
۱۹:۳۰
Kfco Beerschot Wilrijk
-
-
KVC Westerlo
بازی شروع نشده است
۲۳:۰۰
  Israel U19 Premier Division 1
Hapoel Hadera
۰
۲
Maccabi Tel Aviv
Finished
۱۴:۳۰
Maccabi Petah Tikva
۲
۲
Beitar Ness Toubruk
Finished
۱۲:۳۰
  Brazil Pernambucano, Serie A1, First stage
Sport Recife PE
-
-
Flamengo De Arcoverde PE
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
  Algeria U21 Algerian Ligue 1
AS Ain Mlila
۰
۳
Olympique Medea
Finished
۱۳:۰۰
  Spain Segunda B Group III
Hercules CF
-
-
CF Villarreal B
inprogress
۲۱:۳۰
  Spain Segunda B Group II
Athletic Bilbao B
-
-
Gimnastica Torrelavega
inprogress
۲۱:۳۰
  Israel Liga Bet North B
Hapoel FC Sandala Gilboa
۱
۱
Hapoel Bney Arara
Finished
۱۶:۰۰
  Portugal U19 Championship, Group South
Maritimo
-
-
Futebol Clube Alverca
Finished
۱۹:۳۰
  International Youth U20 CONMEBOL Championship, Group A
Colombia
-
-
Brazil
بازی شروع نشده است
۲۳:۴۰
  Finland U20 SM
KaaPo
۲
۰
FC Inter Turku
Finished
۱۵:۰۰
FC Honka
-
-
Japs
inprogress
۲۰:۴۰
  Brazil Mineiro, Modulo I
Guarani MG
-
-
Cruzeiro EC MG
inprogress
۲۲:۰۰
  Mexico Liga Premier
Estudiantes Tecos
۲
۲
UA de Chihuahua
Finished
۰۳:۳۰
  International Clubs Oleg Makarov Cup
Ukraine Student Football Team
-
-
Kolos Kovalivka
inprogress
۲۰:۳۰
FC Floresti
-
-
Avangard Bziv
inprogress
۱۰:۴۵
Asotsiatsia Profesionaliv
-
-
Dinaz Vyshgorod
بازی شروع نشده است
۱۳:۳۰
  South Africa Premier League
Black Leopards
-
-
Lamontville Golden Arrows
inprogress
۲۱:۴۵
Chippa United FC
۲
۰
Maritzburg United
Finished
۱۷:۰۰
  Israel Liga Alef North
Ironi Nesher
-
-
Hapoel Um El Fahem
inprogress
۲۰:۳۰
  Ireland Munster Senior League
Castleview
-
-
Park Utd
بازی شروع نشده است
۲۳:۰۰
  Brazil Carioca, Serie A, Taca Guanabara
Madureira EC RJ
-
-
Vasco DA Gama RJ
بازی شروع نشده است
۲۲:۲۰
  Finland Suomen Cup, Kakkonen Group 8
Gnistan Ogeli
-
-
FC Viikingit
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
  Israel Liga Alef South
AS Ashdod
-
-
Hapoel Azur
inprogress
۲۱:۳۰
  Brazil Paulista, Serie A3
CA Taboao DA Serra
-
-
Gremio Osasco Audax SP
inprogress
۲۱:۳۰
EC Primavera SP
-
-
SAO Carlos FC SP
inprogress
۲۱:۳۰
GE Osasco SP
-
-
AE Velo Clube SP
inprogress
۲۱:۳۰
  Algeria Ligue 1
AS Ain Mlila
۰
۰
Olympique Medea
Finished
۱۷:۳۰
USM Bel Abbes
۰
۲
JS Kabylie
Finished
۱۸:۳۰
  Brazil Paulista, Serie A2
EC Agua Santa
-
-
Sertaozinho SP
inprogress
۲۱:۳۰
  Brazil Carioca, Serie A, Relegation round
America RJ
-
-
Macae RJ
inprogress
۲۱:۳۰
  Guatemala Liga Nacional, Clausura
Deportivo Siquinala
-
-
Deportivo Iztapa
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
  International Clubs CAF Confederations Cup, Qualification
Kaizer Chiefs FC
-
-
Zesco United
inprogress
۲۱:۳۰
  France National 2
U.S. Fleury
-
-
US Creteil
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
  Finland Suomen Cup, Kakkonen Group 6
Kaapo Kaarina
۳
۰
P-Iirot
Finished
۱۷:۳۰
  Algeria U21 Algerian Ligue 2
RC Kouba
۰
۰
ASO Chlef
Finished
۱۳:۳۰
  Italy Serie C, Girone A
AC Gozzano
۴
۰
AC Cuneo 1905
Finished
۱۷:۰۰
AC Pisa 1909
-
-
Robur Siena
بازی شروع نشده است
۲۳:۱۵
  Malta Premier League, Main round
Mosta FC
۰
۳
Senglea Athletic
Finished
۱۶:۳۰
Tarxien Rainbows FC
۲
۱
ST Andrews FC
Finished
۱۸:۳۰
  Italy Campionato Nazionale Dante Berretti
Casertana FC
۰
۴
Paganese Calcio 1926
Finished
۱۵:۰۰
  Turkey Amateur 3. Lig, Group 1
Silivrispor
۰
۲
Hekimoglu Trabzon
Finished
۱۴:۰۰
  Turkey Amateur 2. Lig, Kirmizi Grup
Fethiyespor
۱
۲
Sanliurfaspor
Finished
۱۴:۰۰
Menemen Belediye Spor
۰
۰
Fatih Karagumruk SK
Finished
۱۴:۰۰
BAK Spor Klubu
۰
۰
Tarsus Idman Yurdu
Finished
۱۴:۰۰
  Turkey Amateur 3. Lig, Group 2
Yeni Altindag Belediyespor
۴
۰
Catalcaspor
Finished
۱۴:۰۰
  Turkey Amateur 3. Lig, Group 3
1461 Trabzon
۰
۱
Bayburt Grup Ozel Idare Genclik VE Spor
Finished
۱۳:۳۰
Turgutluspor
۲
۳
Bagcilar Spor Kulubu
Finished
۱۴:۰۰
Halide Edip Adivarspor
۰
۰
Serik Belediyespor
Finished
۱۴:۰۰
  Czech Republic Winter League, Final round
FC Mas Taborsko
۰
۲
FC Zbrojovka Brno
Finished
۱۳:۳۰
FK Mlada Boleslav
۱
۲
SK Slovan Bratislava
Finished
۱۶:۰۰
  Turkey Amateur 2. Lig, Beyaz Grup
Eyuepsor
۰
۰
Bodrum Belediyesi Bodrumspor
Finished
۱۳:۳۰
  Turkey Amateur U21 1. Lig
Osmanlispor FK
۵
۱
Boluspor
Finished
۱۲:۳۰
  Russia Rostov Region Championship
Ro Uor Rostov 2
-
-
Nadezhda Novoshakhtinsk
inprogress
۱۲:۳۰
Ro Uor
-
-
Legenda-Avant Rostov
inprogress
۱۴:۳۰
  Myanmar National League
Yadanarbon
-
-
Shan United FC
Finished
۱۲:۳۰
Rakhine United
-
-
Dagon Fc
Finished
۱۲:۳۰
Zwekapin United
-
-
Southern Myanmar United
Finished
۱۳:۰۰
  Wales League Cup
Cardiff Metropolitan University FC
-
-
Cambrian & Clydach
بازی شروع نشده است
۲۳:۰۰
 
فرم پیش بینی
برای پیش بینی، ضریب بازی مورد نظر خود را انتخاب کنید